Co umíme?Hlavní náplní naší činnosti je kovářská výroba uměleckého charakteru. Jedná se o okenní i jiné mříže, brány, oplocení, firemní štíty, krbové příslušenství, sakrální předměty, repliky historických zbraní, schodišťová i jiná zábradlí, svítidla, kovaný nábytek, kované lustry, kované poštovní schránky atd.


Zabýváme se též běžnou kovářskou a zámečnickou produkcí, např. výrobou a úpravou nástrojů pro stavební profese, zemědělce, zahrádkáře, lesní výrobu apod. Pro tyto profese vyrábíme i zakázkové zámečnické výrobky, jako jsou různá atypická vrata, brány a schodiště a jejich konstrukce, bezpečnostní dveře, okenice a mříže a další netypické výrobky.


Nedávno jsme rozšířili naši činnost i o povrchovou úpravu výrobků metalizací. Jedná se o otryskání povrchu výrobku abrazivem a následné pokovení (žárové) slitinou zinku a hliníku (zinacor 850). Tato vysoce kvalitní antikorozní úprava zaručuje dlouhodobou stálost konečného vzhledu výrobku, ať už zůstane povrch bez další úpravy, anebo barevně ošetřený.


Ilustrace - Kovaná brána Ilustrace - Plastika